27
24.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Tobie" zawsze z dużej litery bez względu na sympatię, to po prostu błąd. Nie napisałem, że to ja tylko jedyny takim jestem, większość z nas taka jest, zamiast mnie krytykować spójrzcie na siebie i otoczenia.
slawek123 (2019.06.24)
@slawek123 - No i jakoś nie widzę wokół podobnych do Ciebie Sławku.
(2019.06.24)
@slawek123 - Czy 123 w Twoim nicku świadczy o poziomie intelektualnym? Wygląd i kasa to takie płytkie. Uroda przemija, a z kasą raz na wozie raz pod wozem.
(2019.06.24)
@slawek123 - Jestem przeciwnego zdania. Największym przymiotem człowieka jest prawdziwe wykształcenie, inteligencja i wychowanie, A o to dziś bardzo trudno. Uroda to pochodna genów a wygląd to rzecz gustu. Natomiast nadmierna pewność siebie cechuje ludzi z zaścianka.
(2019.06.24)
Masz całkowitą racje w tym co piszesz, niestety dziś o to trudno jak sam pisałeś. Dlatego obstaję przy swoim, czyli za stwierdzeniem, że dziś wygląd i kasa są najważniejsze, co niestety jest smutne. Cieszę, się że wielu nie podobały się moje słowa ale niestety wbrew temu co napisał jakiś poprzednik, że nie widzi wokół podobnych do mnie to chyba nie wyściubia nosa poza klawiaturę. Dziś na pęczki jest osób patrzących na kasę i po trupach do celu. Ktoś zarzucał brak inteligencji mówiąc że 123 itd :) właśnie temu komuś jej brakuje skoro nie czyta między słowami. Kilkanaście wpisów in minus i ani jednego popierającego to dobry wynik, może z tym fajsebukowym społeczeństwem wielbiącym kasę nie jest tak źle.
slawek123 (2019.06.24)
A ja nie mam face buka
Mis (2019.06.24)
@Mis - Ja też nie mam
GGr (2019.06.24)
Jemu raczej nic nie pomoże.
Gnoom (2019.06.24)
@Gnoom - skad wiesz moze poleci na niego kosmetyczka jak go odpicuje to sie w nim zakocha :D
(2019.06.25)
Przypominam, że nieposiadanie konta na Facebook to antysemityzm.
(2019.06.25)