27
24.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ejze! Tu nie bardzo chodzi o urode,a o ewent. czerniaka,a tu juz nie ma zartow.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.06.25)

info

0  
  0
Uwierz, że żrą i ludzie. Może ty?
(2019.06.25)
Można być życzliwym, chodzić na spacery, mniej jeść i robić sobie lifting. Przecież to proste i żadne siebie nie wyklucza. Wystarczy chcieć;-))
(2019.06.25)
@garbusiarz…- pierwszy raz napisałeś coś mądrego.
(2019.06.25)

info

0  
  0
"Autorzy" szóstek zakładali, że będą one stawiane za wiedze ucznia wykraczająca ponad wymagania programowe. Tak było przez wiele lat. Nauczyciel najczęściej stawiał taką ocenę uczniom przygotowującym się do konkursów i olimpiad przedmiotowych. Dzisiaj kryteria się zmieniły. Dlaczego tak się stało? Rodzice i uczniowie uważają, że jeśli w skali ocen jest szóstka, to należy się ona prawie każdemu.
(2019.06.25)

info

1  
  0
Elbląg na rowery i krec kilometry dla naszego miasta.
(2019.06.26)

info

0  
  0
a PANI ZE ZDJECIA NR 12 też by się przydało coś zrobić.
hehehgg (2019.06.26)

info

0  
  0