A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ejze! Tu nie bardzo chodzi o urode,a o ewent. czerniaka,a tu juz nie ma zartow.Garbusiarz cyklista
Uwierz, że żrą i ludzie. Może ty?
Można być życzliwym, chodzić na spacery, mniej jeść i robić sobie lifting. Przecież to proste i żadne siebie nie wyklucza. Wystarczy chcieć;-))
@garbusiarz…- pierwszy raz napisałeś coś mądrego.
"Autorzy" szóstek zakładali, że będą one stawiane za wiedze ucznia wykraczająca ponad wymagania programowe. Tak było przez wiele lat. Nauczyciel najczęściej stawiał taką ocenę uczniom przygotowującym się do konkursów i olimpiad przedmiotowych. Dzisiaj kryteria się zmieniły. Dlaczego tak się stało? Rodzice i uczniowie uważają, że jeśli w skali ocen jest szóstka, to należy się ona prawie każdemu.
Elbląg na rowery i krec kilometry dla naszego miasta.
a PANI ZE ZDJECIA NR 12 też by się przydało coś zrobić.