Wybrany wątek opinii
Czy każdy z nas musi być idealny? Moim zdaniem nie. To co się teraz wyprawia to gruba przesada. Zamiast skupiać się na swoim wyglądzie stańmy się bardziej życzliwi dla drugiego człowieka. Czy nie wystarczy mniej jeść, wprowadzić więcej ruchu na świeżym powietrzu i zaakceptować siebie?.
Do moderacji
Odpowiedz
27
2
Za kilka lat bedzie jak w black mirror, jak nie bedziesz mial odpowiedniej liczby znajomych na fakbooku, followersow na insta to nie bedziesz mial nigdzie wstepu
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Smutne ale prawdziwe. Już obecnie powoli ostracyzm dotyka osób nie użytkujących mediów społ.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
za kilka lat dostaniesz raka jelita grubego, statystyki sa rosnace
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Przypominam, że nieposiadanie konta na Facebook to antysemityzm.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Można być życzliwym, chodzić na spacery, mniej jeść i robić sobie lifting. Przecież to proste i żadne siebie nie wyklucza. Wystarczy chcieć;-))
Do moderacji
Odpowiedz
0
0