UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Tobie" zawsze z dużej litery bez względu na sympatię, to po prostu błąd. Nie napisałem, że to ja tylko jedyny takim jestem, większość z nas taka jest, zamiast mnie krytykować spójrzcie na siebie i otoczenia.

slawek123