UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Masz całkowitą racje w tym co piszesz, niestety dziś o to trudno jak sam pisałeś. Dlatego obstaję przy swoim, czyli za stwierdzeniem, że dziś wygląd i kasa są najważniejsze, co niestety jest smutne. Cieszę, się że wielu nie podobały się moje słowa ale niestety wbrew temu co napisał jakiś poprzednik, że nie widzi wokół podobnych do mnie to chyba nie wyściubia nosa poza klawiaturę. Dziś na pęczki jest osób patrzących na kasę i po trupach do celu. Ktoś zarzucał brak inteligencji mówiąc że 123 itd :) właśnie temu komuś jej brakuje skoro nie czyta między słowami. Kilkanaście wpisów in minus i ani jednego popierającego to dobry wynik, może z tym fajsebukowym społeczeństwem wielbiącym kasę nie jest tak źle.

slawek123

Anuluj