Tu nie trzeba używać skalpela

27
24.06.2019
Tu nie trzeba używać skalpela
Paweł Walkiewicz podczas usuwania znamion (fot. Anna Dembińska)
Przy takim zabiegu niepotrzebny jest skalpel, nie trzeba zakładać szwów, praktycznie nie zostaje po nim ślad. Usuwanie znamion za pomocą lasera to metoda w pełni bezpieczna, o czym przekonał się Paweł Walkiewicz, uczestnik naszego programu "Bądź panem swojego wyglądu", który odwiedził Klinikę Medesta, Dermatologia i Medycyna Estetyczna. Zobacz więcej zdjęć. 
Najpierw odbyły się konsultacje, które są niezbędnym wstępem do dalszych działań. Czujne oczy dr Danuty Dąbrowskiej oraz dr Katarzyny Przekazińskiej – Boager wypatrzyły zmiany skórne na skórze Pawła, obie specjalistki dermatologii uznały, że należy się ich pozbyć. Wybrano do tego metodę, w której są one usuwane za pomocą lasera frakcyjnego CO2, a zabieg wykonała dr Anna Sulkowska. Warto nadmienić, że sprawdza się on w miejscach, w których skórę trudno zszyć ze względu na warunki anatomiczne, szczególnie w okolicy oczu czy nosa. Poza tym blizna, która powstaje po użyciu lasera, jest bardzo niewielka. Po zabiegu powstaje mały strupek, który następnie zamieni się w malutką bliznę, wielkości główki od szpilki. Co dalej dzieje się ze znamieniem, które zostało usunięte? Jeśli jest taka potrzeba jest ono przekazywane do badania histopatologicznego, dzięki czemu pacjent otrzymuje kompletną informację.
   - Polecam taką wizytę każdemu, kto zauważy u siebie coś niepokojącego. Pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości – powiedział Paweł Walkiewicz po wizycie w Klinice Medesta, Dermatologia i Medycyna Estetyczna. 
   
   Jak to mówią pierwsze koty za płoty, przed naszym uczestnikiem kolejne wrażenia. O poprawę jego kondycji oraz kształt sylwetki zadba Endorfina FIT, a odpowiednią dietę przygotuje Food and Fit, catering dietetyczny. Stylową oprawę oczu zaproponuje Optyluxsalon mody męskiej Adonis zajmie się garderobą, a poradnia stomatologiczna Bella Dent zadba o piękny uśmiech. Dopełnieniem całości oraz przysłowiową "kropką nad i" będzie fryzura, a wykonują ją mistrzowie z Salonu Fryzjerskiego Point. 
Tu nie trzeba używać skalpela

   Bądźcie na bieżąco, zaglądajcie do nas i kibicujcie Pawłowi, zapraszamy także na naszego Facebooka.
   
   
---- autopromocja ----
,

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy każdy z nas musi być idealny? Moim zdaniem nie. To co się teraz wyprawia to gruba przesada. Zamiast skupiać się na swoim wyglądzie stańmy się bardziej życzliwi dla drugiego człowieka. Czy nie wystarczy mniej jeść, wprowadzić więcej ruchu na świeżym powietrzu i zaakceptować siebie?.
(2019.06.24)
Dokładnie - ograniczenie żarcia i więcej ruchu - TO JEST TO!!!!
(2019.06.24)
Liczy się wygląd i kasa, życzliwość to zachowanie zamierzchłych czasów. Dziś liczy się komfort życia a do tego niezbędna jest pewność siebie, często uzyskiwana poprzez lepszy wygląd. To doprowadza nas do pieniędzy a to jest dziś największym atutem. Brawo chłopak, że poszedł na metamorfozę. Trzymam kciuki.
slawek123 (2019.06.24)
Za kilka lat bedzie jak w black mirror, jak nie bedziesz mial odpowiedniej liczby znajomych na fakbooku, followersow na insta to nie bedziesz mial nigdzie wstepu
(2019.06.24)
@slawek123 - "życzliwość to zachowanie zamierzchłych czasów" - Nooo, wychodzi na to, że za kasę zrobisz dosłownie wszystko! Życzliwość (asertywna), to jest podstawa, by wrzodem na czyimś tyłku nie być - kolego Sławku. Pamiętaj o tym.
(2019.06.24)
Smutne ale prawdziwe. Już obecnie powoli ostracyzm dotyka osób nie użytkujących mediów społ.
(2019.06.24)
zarcie to jedza zwierzeta w chlewie
(2019.06.24)
za kilka lat dostaniesz raka jelita grubego, statystyki sa rosnace
(2019.06.24)
@slawek123 - pozostaje tobie jedynie współczuć - do celu po trupach żałosne :(
(2019.06.24)
to nie żadna życzliwość (asertywna) tylko po prostu asertywność, bez agresji i wystarczy. Ktoś coś chce to mu się nie pomaga ale z uśmiechem zapytuje czy może jeszcze w czymś pomóc :)
(2019.06.24)