Wybrany wątek opinii
Liczy się wygląd i kasa, życzliwość to zachowanie zamierzchłych czasów. Dziś liczy się komfort życia a do tego niezbędna jest pewność siebie, często uzyskiwana poprzez lepszy wygląd. To doprowadza nas do pieniędzy a to jest dziś największym atutem. Brawo chłopak, że poszedł na metamorfozę. Trzymam kciuki.
Do moderacji
Odpowiedz
5
12
@slawek123 - "życzliwość to zachowanie zamierzchłych czasów" - Nooo, wychodzi na to, że za kasę zrobisz dosłownie wszystko! Życzliwość (asertywna), to jest podstawa, by wrzodem na czyimś tyłku nie być - kolego Sławku. Pamiętaj o tym.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@slawek123 - pozostaje tobie jedynie współczuć - do celu po trupach żałosne :(
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
to nie żadna życzliwość (asertywna) tylko po prostu asertywność, bez agresji i wystarczy. Ktoś coś chce to mu się nie pomaga ale z uśmiechem zapytuje czy może jeszcze w czymś pomóc :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
"Tobie" zawsze z dużej litery bez względu na sympatię, to po prostu błąd. Nie napisałem, że to ja tylko jedyny takim jestem, większość z nas taka jest, zamiast mnie krytykować spójrzcie na siebie i otoczenia.
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
@slawek123 - No i jakoś nie widzę wokół podobnych do Ciebie Sławku.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@slawek123 - Czy 123 w Twoim nicku świadczy o poziomie intelektualnym? Wygląd i kasa to takie płytkie. Uroda przemija, a z kasą raz na wozie raz pod wozem.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@slawek123 - Jestem przeciwnego zdania. Największym przymiotem człowieka jest prawdziwe wykształcenie, inteligencja i wychowanie, A o to dziś bardzo trudno. Uroda to pochodna genów a wygląd to rzecz gustu. Natomiast nadmierna pewność siebie cechuje ludzi z zaścianka.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Masz całkowitą racje w tym co piszesz, niestety dziś o to trudno jak sam pisałeś. Dlatego obstaję przy swoim, czyli za stwierdzeniem, że dziś wygląd i kasa są najważniejsze, co niestety jest smutne. Cieszę, się że wielu nie podobały się moje słowa ale niestety wbrew temu co napisał jakiś poprzednik, że nie widzi wokół podobnych do mnie to chyba nie wyściubia nosa poza klawiaturę. Dziś na pęczki jest osób patrzących na kasę i po trupach do celu. Ktoś zarzucał brak inteligencji mówiąc że 123 itd :) właśnie temu komuś jej brakuje skoro nie czyta między słowami. Kilkanaście wpisów in minus i ani jednego popierającego to dobry wynik, może z tym fajsebukowym społeczeństwem wielbiącym kasę nie jest tak źle.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0