UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Tobie" zawsze z dużej litery bez względu na sympatię, to po prostu błąd. Nie napisałem, że to ja tylko jedyny takim jestem, większość z nas taka jest, zamiast mnie krytykować spójrzcie na siebie i otoczenia.

slawek123

Anuluj