A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niewinny jak Najsztub.
Sprawa Najsztub, to kolejny przykład, że w tym kraju sędziów za wydawanie takich wyroków trzeba natychmiast wyrzucać na zbity pysk, bo nigdy w tym kraju sprawiedliwość nie będzie dla wszystkich jednakowa !!!!!
Nie pieprz glupot jak nie masz pojecia.
z jaką prędkością poruszał się pieszy by go przepuszczać, gwałtownie hamując i nie dając szans na odpowiednią reakcje kierowcy Opla ewidentna wina kobiety. Zamiast patrzeć na drogę rozmawiała z córką co na obiad i takie tam.
To przyzwyczajenie z lat 70 kiedy bylem TW I kolegowalem sie z Bolkiem.Garbusiarz cyklista
POmogą mu niezawisłe sądy, tak jak Najsztubowi.
"Jak przypomniał dziennik, dziennikarz Piotr Najsztub 5 października 2017 r., jadąc bez prawa jazdy pojazdem, który nie miał ważnych badań technicznych ani ubezpieczenia OC, potrącił na pasach 77-letnią kobietę. "Sąd pierwszej instancji uznał go za winnego spowodowania wypadku. Jednak sąd drugiej instancji postanowił celebrytę uniewinnić, gdyż nie ustalono "ponad wszelką wątpliwość, z jaką prędkością ta pani weszła na pasy'" - napisała gazeta."
@W temacie - Dobrze, że Ty masz pojęcie !!!! Tego wyroku nie da się obronić i tyle w temacie. Z pewnością starsza pani 77 lat weszła na przejście z prędkością strzały wystrzelonej z łuku ! Trzeba być kompletnym id. .tą, żeby uzasadniać takie orzeczenie. Jak się z góry zakłada uniewinnienie takiego człowieka, to wymyśla się takie durne uzasadnienia.
Przeczytaj poprawnie i komentuj. Jak nie rozumiesz to powrot do 1 klasy
on był z PiS. Bodnar będzie postulował o 25 lat
@ " Przeczytaj poprawnie i komentuj. Jak nie rozumiesz to powrot do 1 klasy" - Po pierwsze nie ma tu, co komentować, po drugie ci sędziowie, co wydają takie wyroki to powinni powrócić do pierwszej klasy i w tym masz rację. Odnośnie mnie osobiście 1 klasa jest nie potrzebna, bo w życiu nie przyszłoby mi do głowy uniewinnić faceta, którego wina jest bezsporna.