UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ " Przeczytaj poprawnie i komentuj. Jak nie rozumiesz to powrot do 1 klasy" - Po pierwsze nie ma tu, co komentować, po drugie ci sędziowie, co wydają takie wyroki to powinni powrócić do pierwszej klasy i w tym masz rację. Odnośnie mnie osobiście 1 klasa jest nie potrzebna, bo w życiu nie przyszłoby mi do głowy uniewinnić faceta, którego wina jest bezsporna.