Kierowca bez uprawnień spowodował kolizję

46
21.06.2019
Kierowca bez uprawnień spowodował kolizję
Dziś (21 czerwca) około godz. 13.30 na ul. Fromborskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Sprawca kolizji zaczął uciekać, jednak został złapany przez świadków. Jak się później okazało, nie miał on uprawnień do prowadzenia pojazdów.
Kierująca mini morrisem poruszała się ul. Fromborską, od ul. Królewieckiej. Kobieta, która podróżowała z córką, zatrzymała się przed przejściem dla pieszych w celu przepuszczenia przechodniów. W przeciwnym kierunku podróżował kierowca opla astry wraz z pasażerem. Nie zdążył on wyhamować i uderzył w mini morrisa, po czym zaczął oddalać się od swojego auta. Osoby, które były świadkami zdarzenia złapały go i przekazały  w ręce policji.
   Okazało się, że 43-latek nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. W tym przypadku zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie go. 
   Żadnemu z uczestników zdarzenia nic się nie stało.
   
   
red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bodnar !!! Ratuj człowieka bez prawka !!!
adwokatDIABŁA (2019.06.21)
Napiszcie artykuł 2 min później ale poprawnie gramatyczne. Portal czyta wiele osób, a tu takie byki :(
Obywatelmiasta (2019.06.21)
Za komuny to by było nie do pomyślenia. Takie coś to milicjanci na początek i dosłownie wybiliby mu to z głowy, a później sąd.
wredny_typ (2019.06.21)

info

34  
  5
Się najeździł. Bodnar mu pomoże ;)
(2019.06.21)

info

39  
  27
Bodnar tylko w tobie nadzieja!
(2019.06.21)
A potem taki człowiek idzie głosować i jego głos jest wart tyle samo, co mój.
(2019.06.21)
@Obywatelmiasta - "ale poprawnie gramatyczne" aż dziw, że zauważyłeś błąd gramatyczny w artykule.
(2019.06.21)
przepraszam za moje niepoważne komentarze, w których przytaczałem nazwisko Pana Rzecznika Praw Obywatelskich. Gdy byłem aresztowany za molestowanie nieletnich, też tak mnie traktowano i nikt się za mną nie ujął, stąd moje rozgoryczenie oraz (trudne słowo) flustracja.
Jurek. (2019.06.21)
"Flustracja" ??? Faktycznie trudne słowo i takie .... nikomu nie znane.
(2019.06.21)
No właśnie, gdzie jest Bodnar - krzywda się dzieje
(2019.06.21)