To przyzwyczajenie z lat 70 kiedy bylem TW I kolegowalem sie z Bolkiem.Garbusiarz cyklistaZbyszek1
To przyzwyczajenie z lat 70 kiedy bylem TW I kolegowalem sie z Bolkiem.Garbusiarz cyklista