46
21.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Mls - - Najlepsze jest to - "Jednak sąd drugiej instancji postanowił celebrytę uniewinnić, gdyż nie ustalono "ponad wszelką wątpliwość, z jaką prędkością ta pani weszła na pasy'" - Z pewności z prędkością światła !!!!! Ha, ha, ha większej bzdury sędzia nie mógł wymyślić !!!
o+zgrozo (2019.06.23)
@ " Przeczytaj poprawnie i komentuj. Jak nie rozumiesz to powrot do 1 klasy" - Po pierwsze nie ma tu, co komentować, po drugie ci sędziowie, co wydają takie wyroki to powinni powrócić do pierwszej klasy i w tym masz rację. Odnośnie mnie osobiście 1 klasa jest niepotrzebna, bo w życiu nie przyszłoby mi do głowy uniewinnić faceta, którego wina jest bezsporna.
poprawka (2019.06.23)

info

0  
  0
poziom rynsztoku ale cóż idiotów jest pełno.
(2019.06.23)

info

0  
  0
Teraz potrzebny jest Bodnar aby można ratować tego bohatera.
(2019.06.23)

info

0  
  0
Podobnie jak ten dziennikarz celebryta.Bez prawka bez OC niesprawnym autem.Bo bez ważnych badań technicznych auto jest uważane za samochód niesprawny.Ten pójdzie siedzieć i koszty potężne.Tamtego uniewinnił sąd platformerski
(2019.06.23)

info

1  
  0
@Jurek. - No i żeś się wypitolił na trudnym słowie. Przerosło, co?
Ortograf (2019.06.23)