A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Mls - - Najlepsze jest to - "Jednak sąd drugiej instancji postanowił celebrytę uniewinnić, gdyż nie ustalono "ponad wszelką wątpliwość, z jaką prędkością ta pani weszła na pasy'" - Z pewności z prędkością światła !!!!! Ha, ha, ha większej bzdury sędzia nie mógł wymyślić !!!
@ " Przeczytaj poprawnie i komentuj. Jak nie rozumiesz to powrot do 1 klasy" - Po pierwsze nie ma tu, co komentować, po drugie ci sędziowie, co wydają takie wyroki to powinni powrócić do pierwszej klasy i w tym masz rację. Odnośnie mnie osobiście 1 klasa jest niepotrzebna, bo w życiu nie przyszłoby mi do głowy uniewinnić faceta, którego wina jest bezsporna.
poziom rynsztoku ale cóż idiotów jest pełno.
Teraz potrzebny jest Bodnar aby można ratować tego bohatera.
Podobnie jak ten dziennikarz celebryta.Bez prawka bez OC niesprawnym autem.Bo bez ważnych badań technicznych auto jest uważane za samochód niesprawny.Ten pójdzie siedzieć i koszty potężne.Tamtego uniewinnił sąd platformerski
@Jurek. - No i żeś się wypitolił na trudnym słowie. Przerosło, co?