UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sprawa Najsztub, to kolejny przykład, że w tym kraju sędziów za wydawanie takich wyroków trzeba natychmiast wyrzucać na zbity pysk, bo nigdy w tym kraju sprawiedliwość nie będzie dla wszystkich jednakowa !!!!!

czekam,na.sprawiedliwość

Anuluj