UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sprawa Najsztub, to kolejny przykład, że w tym kraju sędziów za wydawanie takich wyroków trzeba natychmiast wyrzucać na zbity pysk, bo nigdy w tym kraju sprawiedliwość nie będzie dla wszystkich jednakowa !!!!!
czekam,na.sprawiedliwość