UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sprawa Najsztub, to kolejny przykład, że w tym kraju sędziów za wydawanie takich wyroków trzeba natychmiast wyrzucać na zbity pysk, bo nigdy w tym kraju sprawiedliwość nie będzie dla wszystkich jednakowa !!!!!

czekam,na.sprawiedliwość