46
21.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brał przykład z Najsztuba i też liczy na uniewinnienie jak on
(2019.06.21)

info

9  
  2
Obróciło astre przy hamowaniu wokół osi i bokiem stuknął
Swuadekzdarzenia (2019.06.21)
No to jakim cudem ta astra zwana autem przegląd przeszła
Ciekawski (2019.06.21)
Zależy, czy jest obrzezany.
(2019.06.21)
Do pierdla na trzy miesiące,inaczej nic się nie zmieni...
(2019.06.21)

info

4  
  2
Panie sedzio! Najsztub jechal bez OC,bez badan technicznych,bez prawa jazdy I potracil staruszke przechodzaca po pasach,ale za to byl trzezwiutki I nalezy mu sie uniewinnienie,no I jest pismakiem lewicowym o wiadomym pochodzeniu,to troszke jak z panem Cimoszenka Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.06.21)
Może ten co spowodował kolizję jest wartościowszy niż ty? Kto dał tobie prawo do oceny własnego siebie? Kim ty jesteś?
Student123 (2019.06.21)
A Ty kolego podwójny czy potrójny masz pseudonim? Przyzwyczajenia jeszcze z podziemia czy jak?
(2019.06.22)
Teraz po skończeniu 18lat powinni prawo jazdy wydawać od lipca papiery można składać a od czerwca można jeździć
Gośću (2019.06.22)

info

1  
  0
To jeszcze musi być przegląd nie ważny
Z i e l a r z (2019.06.22)