46
20.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Masz rodzinę to myśl co piszesz!!!
Yamaha xv 1900 (2019.06.20)
Jechaliśmy stanęliśmy w korku. Mąż spytał się kierowcy z przeciwka "i jak trasa": a on "korek do Stegny" więc moje kochane Piaski zostały zamienione na święty kamień ale warto było :)
(2019.06.20)
Do zjazdu było jeszcze 400 metrów, i to kobieta z auta zaczęła gwałtownie hamować a oni na siebie najechali
Strażak (2019.06.20)

info

0  
  1
F419 także
Ne (2019.06.20)
Motory na tory . Dawcy
Pikahuy (2019.06.20)

info

1  
  0
Ta sam , w grupie dopiero czujemy sie mocni
Grupenmocni (2019.06.21)
Wczoraj był piękny pokaz na drodze. Ludzie jadący ponad 120 i siedzący sobie na d.., dziwne manewry zmian pasów, brak patrzenia w lusterka czy ktoś nie zap.. lewym. Nawet gdyby od razu zrobili trzy pasy do NDG to barany z prawem jazdy z paczki chipsów zrobiły by swoje.
(2019.06.21)

info

2  
  0
Zalezy kto ma jakie auto, moj passeratti 4.0 W8 polyka wiekszosc z waszych leasingowych Kia, Toyek i Merawek. Czasem jak te 300 kucy wciskam i taka glupia mina kogos kto wydal 200-150 tysi a ja go objezdzam jak dziecko. Najlepsze jak jade z tylu, widza b5 fl w lusterku i sie chce oddalic, cisnie te 130,ostatki sil z silnika, a ja lewy kierunek i zjezdza jak dziecko. Potem sie zrównuje, ale nikt ze wstydu nie chce popatrzyc mi w oczy. .. Takie mam hobby a co!!!:)
W8ZJEŻDŹAĆ (2019.06.21)

info

1  
  0
@Dede- 100%, nawet grupowo autami, to samo, każdy jedzie na swój sposób do miejsca zbiórki (postoju). To katorga jazda za wszelką cenę, jeden za drugim, doganianie się.
(2019.06.21)

info

0  
  0
Najgorsze w tym wszystkim, że maszynka złom, a zostanie połatana i pójdzie jako bezwypadkowa dziewica-
(2019.06.21)

info

0  
  1