UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wczoraj był piękny pokaz na drodze. Ludzie jadący ponad 120 i siedzący sobie na d.., dziwne manewry zmian pasów, brak patrzenia w lusterka czy ktoś nie zap.. lewym. Nawet gdyby od razu zrobili trzy pasy do NDG to barany z prawem jazdy z paczki chipsów zrobiły by swoje.