Wybrany wątek opinii

Nigdy nie jedź motocyklem w grupie !!! NIGDY !!! To najczęstsza przyczyna wypadków. Tacy niby jesteście wolni i niezależni a jeździcie stadnie jak baranki. Chyba wiecie gdzie jedziecie ? Nie ? Więc cel jest znany i niech każdy jedzie sam !
Dede (2019.06.20)
Ta sam , w grupie dopiero czujemy sie mocni
Grupenmocni (2019.06.21)
Powrót do komentarzy