UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zalezy kto ma jakie auto, moj passeratti 4.0 W8 polyka wiekszosc z waszych leasingowych Kia, Toyek i Merawek. Czasem jak te 300 kucy wciskam i taka glupia mina kogos kto wydal 200-150 tysi a ja go objezdzam jak dziecko. Najlepsze jak jade z tylu, widza b5 fl w lusterku i sie chce oddalic, cisnie te 130,ostatki sil z silnika, a ja lewy kierunek i zjezdza jak dziecko. Potem sie zrównuje, ale nikt ze wstydu nie chce popatrzyc mi w oczy. .. Takie mam hobby a co!!!:)
W8ZJEŻDŹAĆ