UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dede- 100%, nawet grupowo autami, to samo, każdy jedzie na swój sposób do miejsca zbiórki (postoju). To katorga jazda za wszelką cenę, jeden za drugim, doganianie się.


Anuluj