46
20.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Już przestałem słuchać w mediach wypowiedzi, jacy to świetni i bezpieczni są motocykliści. W tv piekne wypowiedzi, a na drodze wariactwo. Komy zdarzyło się, że w kolumnie szybko jadących aut, jadą motocykle?Ja nie spotkałem się z czymś takim. Zawsze, ale to zawsze motocykle wyprzedzają inne pojazdy. A dlaczego, skoro jeżdżą niby przepisowo?
mm263 (2019.06.21)

info

0  
  0
Janusze i Grażyny na motocyklach proszę wolniej!
Waldimir (2019.06.21)

info

1  
  0
Przez tego cymbala byl taki korek ze do nowego dworu jechalo sie godzine mam nadzieje ze jednego devila mniej
Długi (2019.06.21)

info

0  
  0
50 km/h czubie
(2019.06.21)
Ale jesteś tępy łeb
(2019.06.21)
Dzieciak to ty jesteś pacanie
(2019.06.21)