A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Już przestałem słuchać w mediach wypowiedzi, jacy to świetni i bezpieczni są motocykliści. W tv piekne wypowiedzi, a na drodze wariactwo. Komy zdarzyło się, że w kolumnie szybko jadących aut, jadą motocykle?Ja nie spotkałem się z czymś takim. Zawsze, ale to zawsze motocykle wyprzedzają inne pojazdy. A dlaczego, skoro jeżdżą niby przepisowo?
Janusze i Grażyny na motocyklach proszę wolniej!
Przez tego cymbala byl taki korek ze do nowego dworu jechalo sie godzine mam nadzieje ze jednego devila mniej
50 km/h czubie
Ale jesteś tępy łeb
Dzieciak to ty jesteś pacanie