Wybrany wątek opinii

i przxez takich nie mozna sobioe spokojnie nad morze pojechac w wolny dzien
(2019.06.20)
Trzeba było wyjechać wcześniej skoro wolny dzień i cieszyć się słońcem na plaży a nie teraz narzekać na zator
Russell Westbrook (2019.06.20)
Jechaliśmy stanęliśmy w korku. Mąż spytał się kierowcy z przeciwka "i jak trasa": a on "korek do Stegny" więc moje kochane Piaski zostały zamienione na święty kamień ale warto było :)
(2019.06.20)
Powrót do komentarzy