Wybrany wątek opinii
i przxez takich nie mozna sobioe spokojnie nad morze pojechac w wolny dzien
Do moderacji
Odpowiedz
29
10
Trzeba było wyjechać wcześniej skoro wolny dzień i cieszyć się słońcem na plaży a nie teraz narzekać na zator
Do moderacji
Odpowiedz
1
9
Jechaliśmy stanęliśmy w korku. Mąż spytał się kierowcy z przeciwka "i jak trasa": a on "korek do Stegny" więc moje kochane Piaski zostały zamienione na święty kamień ale warto było :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0