A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A kogo obchodzi twoje samolubstwo zaufany bufonie. Tylko się liczy "ja" w egoistycznym świecie.
Zapamietajcie numery GND F280 to nieoznakowany policyjny Opel;)
Do Jack76453 nie przesadzaj. Chłop zaszalał i zrobił sobie kuku. Sam się ukarał. Jednak to nie powód by życzyć mu śmierci. Trochę wiara postała w korku i może ktoś się spóźnił na plażę. A policja powinna szybciej prowadzić czynności i zapewnić przejazd. Taka prawda.
A nie mogli policjanci pokierować ruchu objazdem przez miasto? Przecież w tych puszkach na 4kółkach można się ugotować. A pan władza to chyba ma darmowe rozmowy bo więcej gada jak robi. Jakieś konsultacje czy co?
Już Warszawskie syrenki się pojawiły na drogach.
Trzeba było wyjechać wcześniej skoro wolny dzień i cieszyć się słońcem na plaży a nie teraz narzekać na zator
Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale trzy bardzo głośne "szlifierki" mniej przynajmniej na jakiś czas na drogach. Najważniejsze, że nikt nie zginął !!!!
Dla mnie przepisy powinny zabraniać jazdy takimi motocyklami ( głośnymi jak czołgi albo samoloty). Jak można tak głośne pojazdy dopuszczać na drogi publiczne??? Szoooook !!!
Samolot se kup i nie narzekaj !!!
O byś nigdy ich nie potrzebował, dowcipny człowieczku