53
20.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na skrzyżowaniach ulic kamery z dużym zoomem tak jak w anglii
Uk (2019.06.20)

info

3  
  0
Cicho mi tu !!! bo zaraz Bodnar się wypowie i Wam się oberwie :)
nIedobreprzystanki (2019.06.20)

info

0  
  3
podajcie nazwiska i pokazcie zdjecia tych oszolomow, niech ludzie widza na kogo splunac na miescie
ursus (2019.06.20)

info

3  
  0
Jak będą w grupie i się nie przyznają do dewastacji to ich nie ukarają, bo w polskim prawie nie ma odpowiedzialności zbiorowej- Takie uzasadnienie miałem z sądu i prokuratury po zgłoszeniu uszkodzenia mienia i podania tożsamości sprawców!! takie mamy organy ścigania i sądy!!!
Zantyr (2019.06.21)

info

0  
  0
zamiast spac to niech pilnują od czego jest policja w Elblągu a tak na marginesie czy miasta nie stać na zainstalowanie kamer, które by śledziły przystanki tak jak na placu Słowiańskim tu co rusz są one demolowane złapać i taką karę dać by zapamiętał na całe swe życie nie 2000 zł. lecz 8000 zł i prace na rzecz miasta
(2019.06.21)

info

0  
  0
Prymitywne pokolenie
FD (2019.06.21)

info

3  
  0
najpierw mają zapłacić za szkody a potem pracować ciężko na rzecz miasta przez wiele miesięcy. wizerunki i dane mają być opublikowane.
eeeeeee (2019.06.21)

info

1  
  0
a gdzie zdjęcia sprawców.
eeeeeee (2019.06.21)

info

1  
  0
Myślisz, że ten kto dewastuje zrozumie to, co napisałeś?Przecież to jakiś matoł bez mózgu.
mm263 (2019.06.21)
Ktoś tych wandali wychował, a wcześniej urodził. Pewnie Państwo pomagało ich rodzicom by mieli z czego zapłacić czynsze, To teraz Państwu naszemu i jego obywatelom się odpłacają za otrzymane dobro. .
(2019.06.21)

info

0  
  0