A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na skrzyżowaniach ulic kamery z dużym zoomem tak jak w anglii
Cicho mi tu !!! bo zaraz Bodnar się wypowie i Wam się oberwie :)
podajcie nazwiska i pokazcie zdjecia tych oszolomow, niech ludzie widza na kogo splunac na miescie
Jak będą w grupie i się nie przyznają do dewastacji to ich nie ukarają, bo w polskim prawie nie ma odpowiedzialności zbiorowej- Takie uzasadnienie miałem z sądu i prokuratury po zgłoszeniu uszkodzenia mienia i podania tożsamości sprawców!! takie mamy organy ścigania i sądy!!!
zamiast spac to niech pilnują od czego jest policja w Elblągu a tak na marginesie czy miasta nie stać na zainstalowanie kamer, które by śledziły przystanki tak jak na placu Słowiańskim tu co rusz są one demolowane złapać i taką karę dać by zapamiętał na całe swe życie nie 2000 zł. lecz 8000 zł i prace na rzecz miasta
Prymitywne pokolenie
najpierw mają zapłacić za szkody a potem pracować ciężko na rzecz miasta przez wiele miesięcy. wizerunki i dane mają być opublikowane.
a gdzie zdjęcia sprawców.
Myślisz, że ten kto dewastuje zrozumie to, co napisałeś?Przecież to jakiś matoł bez mózgu.
Ktoś tych wandali wychował, a wcześniej urodził. Pewnie Państwo pomagało ich rodzicom by mieli z czego zapłacić czynsze, To teraz Państwu naszemu i jego obywatelom się odpłacają za otrzymane dobro. .