UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zamiast spac to niech pilnują od czego jest policja w Elblągu a tak na marginesie czy miasta nie stać na zainstalowanie kamer, które by śledziły przystanki tak jak na placu Słowiańskim tu co rusz są one demolowane złapać i taką karę dać by zapamiętał na całe swe życie nie 2000 zł. lecz 8000 zł i prace na rzecz miasta


Anuluj