A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Uciąć łapy i przywiązywać wandali do drzewa w lesie.
Nie budować przystanków z tymi szybami i po kłopocie. Tyle lat maglowany temat i ciągle się instaluje te szybki.
Który do liczby mnogiej ? Gdzie korekta tekstu przed publikacją
Wandalowie – grupa plemion wschodniogermańskich, i historia zatacza kolo
szklarze maja robote interes sie kreci, to sie nazywa postarzanie produktu
Zniszczono też przystanek na cmentarzu Dębica !
W sprawę zamieszany jest niejaki D. D.
Skoro za zabójstwo w Elblagu dostaje się dwa lata to czemu by sobie nie rozwalić przystanku. Co mi grozi?
Mieszkanka proponuje karę zapłaty co do grosza i kilkanaście godzin prac społecznych. Bardzo łagodnie i ulgowo. Mam nadzieję, że nie jest sędzią i nie orzeka kar. Ja proponuję karę wielokrotności wartości naprawy i chociaż setkę godzin prac społecznych w kamizelce z napisem Jestem wandalem. Trzeba karać surowo, a kara ma być dotkliwa i uciążliwa, tak by łzy płynęły.
ciekawe co w tym czasie robił operator monitoringu ?