53
20.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Uciąć łapy i przywiązywać wandali do drzewa w lesie.
(2019.06.20)

info

1  
  0
Nie budować przystanków z tymi szybami i po kłopocie. Tyle lat maglowany temat i ciągle się instaluje te szybki.
(2019.06.20)
Który do liczby mnogiej ? Gdzie korekta tekstu przed publikacją
Taki tam (2019.06.20)

info

0  
  0
Wandalowie – grupa plemion wschodniogermańskich, i historia zatacza kolo
(2019.06.20)

info

2  
  0
szklarze maja robote interes sie kreci, to sie nazywa postarzanie produktu
(2019.06.20)
Zniszczono też przystanek na cmentarzu Dębica !
(2019.06.20)

info

2  
  0
W sprawę zamieszany jest niejaki D. D.
(2019.06.20)

info

3  
  0
Skoro za zabójstwo w Elblagu dostaje się dwa lata to czemu by sobie nie rozwalić przystanku. Co mi grozi?
Wandalilator (2019.06.20)

info

1  
  1
Mieszkanka proponuje karę zapłaty co do grosza i kilkanaście godzin prac społecznych. Bardzo łagodnie i ulgowo. Mam nadzieję, że nie jest sędzią i nie orzeka kar. Ja proponuję karę wielokrotności wartości naprawy i chociaż setkę godzin prac społecznych w kamizelce z napisem Jestem wandalem. Trzeba karać surowo, a kara ma być dotkliwa i uciążliwa, tak by łzy płynęły.
ja wiem (2019.06.20)

info

2  
  0
ciekawe co w tym czasie robił operator monitoringu ?
(2019.06.20)

info

1  
  0