UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak będą w grupie i się nie przyznają do dewastacji to ich nie ukarają, bo w polskim prawie nie ma odpowiedzialności zbiorowej- Takie uzasadnienie miałem z sądu i prokuratury po zgłoszeniu uszkodzenia mienia i podania tożsamości sprawców!! takie mamy organy ścigania i sądy!!!

Zantyr

Anuluj