UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak będą w grupie i się nie przyznają do dewastacji to ich nie ukarają, bo w polskim prawie nie ma odpowiedzialności zbiorowej- Takie uzasadnienie miałem z sądu i prokuratury po zgłoszeniu uszkodzenia mienia i podania tożsamości sprawców!! takie mamy organy ścigania i sądy!!!
Zantyr