Wybrany wątek opinii
Czym się kieruje dewastator ? On nie robi źle, prezesowi komunikacji miejskiej Wróblewskiemu czy dyrektorom spółek przewozowych ! On robi źle zwykłemu szaremu obywatelowi którego nie stać na własny samochód ! To w zacinający deszcz może jego członkowie rodzi będą stać i moknąć ? To w czasie zimnego przeszywającego wiatru jakaś staruszka, matka z dzieckiem marzną przez jego wybryki !
Do moderacji
Odpowiedz
121
1
I niech teraz zapłacą za te szkody !
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Myślisz, że ten kto dewastuje zrozumie to, co napisałeś?Przecież to jakiś matoł bez mózgu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0