UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak będą w grupie i się nie przyznają do dewastacji to ich nie ukarają, bo w polskim prawie nie ma odpowiedzialności zbiorowej- Takie uzasadnienie miałem z sądu i prokuratury po zgłoszeniu uszkodzenia mienia i podania tożsamości sprawców!! takie mamy organy ścigania i sądy!!!
Zantyr