A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To robota typowa dla dresiarzy z blokowiska, za tę dewastację rozebrać takiemu blok w którym mieszka to się w końcu swołocz nauczy
To scierwo powinno byc tu ze zdjeciem z imienia i nazwiska opisane.
Witam i pozdrawiam Policje i Straż Miejską. Proceder trwa od lat i nikt jeszcze nie wpadł na pomysł aby noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę były szczególnie dobrze patrolowane. Tymczasem mamy wesołe powroty ze starówki rozwydrzonej młodzieży które budzą całe śródmieście. Prym w darciu g. .. y wiedzie oczywiście płeć piękna.