53
20.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To robota typowa dla dresiarzy z blokowiska, za tę dewastację rozebrać takiemu blok w którym mieszka to się w końcu swołocz nauczy
(2019.06.21)

info

1  
  0
To scierwo powinno byc tu ze zdjeciem z imienia i nazwiska opisane.
(2019.06.21)

info

1  
  0
Witam i pozdrawiam Policje i Straż Miejską. Proceder trwa od lat i nikt jeszcze nie wpadł na pomysł aby noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę były szczególnie dobrze patrolowane. Tymczasem mamy wesołe powroty ze starówki rozwydrzonej młodzieży które budzą całe śródmieście. Prym w darciu g. .. y wiedzie oczywiście płeć piękna.
(2019.06.22)

info

0  
  0