Wandale zdemolowali przystanki
Zniszczony przystanek na Grobli św. Jerzego (fot. Michał Skroboszewski)
Trzy przystanki zostały zniszczone podczas ostatniej nocy. Rozpoczęcia „długiego weekendu” nie przetrwały wiaty na dwóch przystankach autobusowych oraz jedna na tramwajowym na Grobli św. Jerzego. Sprawcy zostali już zatrzymani. Zobacz zdjęcia.