33
19.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Precz z LEWACTWEM komunistami i zboczeńcami!
(2019.06.19)

info

4  
  9
BASTI Mowa nienawiści - polecam słuchać
(2019.06.19)

info

2  
  2
Precz z mobbingiem pracownika!
(2019.06.19)

info

10  
  0
UPS, intelektualista napisał z bykami i jeszcze poucza.
Pppis (2019.06.19)
Wlasnie! Panie Wroblewski nadszedl czas odpoczynku, Wez Pan zejdz i daj szanse mlodym. Miasto upada.
(2019.06.19)

info

11  
  1
Dla was każda okazja jest dobra żeby obrażać, pluć, nie możecie cieszyć się sukcesami dzieci, tymi wielkimi, i tymi małymi. Jaki przykład dajecie młodzieży, że trzeba być złym, że trzeba wszystkich nie lubić. Trochę radości, trochę optymizmu, to i to miasto będzie jaśniejsze, lepsze.
(2019.06.19)
Jasniejszych ledow juz nie ma,wiec nie klam
Zbych (2019.06.19)
pod artykułem o zdolnej młodzieży wpisują bzdury miernoty intelektualne.
(2019.06.20)

info

6  
  4
Miernoty to mobbingują pracownika, bo cechą kazdej miernoty i jej niedowartosciowania jest gnojenie, topienie i upadlanie pracownika !
(2019.06.20)

info

5  
  1
Rodzice zapytają dlaczego w wielu dzkolach koniec roku był na ciasnych salach gimnastycznych zamiast na powietrzu . Była ładna pogoda i zwierzę powietrze to nie w zaduchu. Co mozgi za ciasne by pomyśleć dyrektorzy szkół macie.
(2019.06.20)