A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Precz z LEWACTWEM komunistami i zboczeńcami!
BASTI Mowa nienawiści - polecam słuchać
Precz z mobbingiem pracownika!
UPS, intelektualista napisał z bykami i jeszcze poucza.
Wlasnie! Panie Wroblewski nadszedl czas odpoczynku, Wez Pan zejdz i daj szanse mlodym. Miasto upada.
Dla was każda okazja jest dobra żeby obrażać, pluć, nie możecie cieszyć się sukcesami dzieci, tymi wielkimi, i tymi małymi. Jaki przykład dajecie młodzieży, że trzeba być złym, że trzeba wszystkich nie lubić. Trochę radości, trochę optymizmu, to i to miasto będzie jaśniejsze, lepsze.
Jasniejszych ledow juz nie ma,wiec nie klam
pod artykułem o zdolnej młodzieży wpisują bzdury miernoty intelektualne.
Miernoty to mobbingują pracownika, bo cechą kazdej miernoty i jej niedowartosciowania jest gnojenie, topienie i upadlanie pracownika !
Rodzice zapytają dlaczego w wielu dzkolach koniec roku był na ciasnych salach gimnastycznych zamiast na powietrzu . Była ładna pogoda i zwierzę powietrze to nie w zaduchu. Co mozgi za ciasne by pomyśleć dyrektorzy szkół macie.