A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To nie zazdrość belfrom, bo to brzydkie uczucie.
Belfry myślą że są pępkiem świada a tu zonk. Nie ma czego zazdrościć bieda moralna i intelektualna.
Postkomunista związkowiec z totalną opozycją wprowadzili na minę bezrefleksyjnych nauczycieli.
LABA BEDZIE TRWALA broniarz PO WAKACJACH CHCE straj\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Ale to tobie wydaje sie, że myślisz, my wiemy!
Żenada ! Znowu ludzie niby dorośli, niby wykształceni, niby z myślą o dzieciach...a tu znowu brak kultury, prostota w zachowaniu się pokazuje. Ciekaw jestem jakie są Wasze dzieci? Czy też tak bezczelne, zawistne i rządne obrażania innych? Bo jeśli tak, to biada nam wszystkim.
Pięknych wakacji dla zdolnej młodzieży!Gratulacje!!!
Po pierwsze,kupta se lepszy aparat,a po drugie,nauczta sie robic zdjecia sieroty bo zal normalnie.A po trzecie,to tych radnych ktos za kare tak porozsadzal?
Czy chan mongolski swoim zwyczajem znowu rozdawał dzieciom walizki? Żeby mogły sie pakować z tego grajdoła?
A kto to A D, a nie AZ?