Wybrany wątek opinii

Rodzice zapytają dlaczego w wielu dzkolach koniec roku był na ciasnych salach gimnastycznych zamiast na powietrzu . Była ładna pogoda i zwierzę powietrze to nie w zaduchu. Co mozgi za ciasne by pomyśleć dyrektorzy szkół macie.
(2019.06.20)
Bo zaraz by był telefon do kuratorium że dziecko bez czapki wyszlo
N-l (2019.06.21)
Powrót do komentarzy