UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rodzice zapytają dlaczego w wielu dzkolach koniec roku był na ciasnych salach gimnastycznych zamiast na powietrzu . Była ładna pogoda i zwierzę powietrze to nie w zaduchu. Co mozgi za ciasne by pomyśleć dyrektorzy szkół macie.