UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rodzice zapytają dlaczego w wielu dzkolach koniec roku był na ciasnych salach gimnastycznych zamiast na powietrzu . Była ładna pogoda i zwierzę powietrze to nie w zaduchu. Co mozgi za ciasne by pomyśleć dyrektorzy szkół macie.