Wybrany wątek opinii

Dla was każda okazja jest dobra żeby obrażać, pluć, nie możecie cieszyć się sukcesami dzieci, tymi wielkimi, i tymi małymi. Jaki przykład dajecie młodzieży, że trzeba być złym, że trzeba wszystkich nie lubić. Trochę radości, trochę optymizmu, to i to miasto będzie jaśniejsze, lepsze.
(2019.06.19)
Jasniejszych ledow juz nie ma,wiec nie klam
Zbych (2019.06.19)
Powrót do komentarzy