UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dla was każda okazja jest dobra żeby obrażać, pluć, nie możecie cieszyć się sukcesami dzieci, tymi wielkimi, i tymi małymi. Jaki przykład dajecie młodzieży, że trzeba być złym, że trzeba wszystkich nie lubić. Trochę radości, trochę optymizmu, to i to miasto będzie jaśniejsze, lepsze.