57
19.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
chłopcy bawią się w strzelanki a to jest tylko 0/1 zasada ?
(2019.06.19)

info

1  
  1
@Zen - W razie czego zrobimy atakującym taki pokaz z materiałów po II WŚ że sami nie będą wiedzieli którędy ich nogi wyprzedziły głowy. w drodze do nieba.
ZUOpo2WW (2019.06.19)
Tak nie do konca, jak w naszej jednostce (Krosno Odrzanskie) byly turnusy NSRow to najwazniejsze aby naladowac telefon
(2019.06.19)
Nie będę się wypowiadał na temat ich sensu istnienia bo są plusy i są minusy a z tym beretem na głowie wyglądają beznadziejne
Były trep (2019.06.20)

info

1  
  1
do Zen: Jestes tak pro-amerykanski, ze nie moge tego czytac. Lata zachwytu nad us-raelskim panstem rzadzonym przez Rotchildów się skonczyl. Ludzie widza, ze kazda wojna us-raela w "obronie demokracji" to grabiez kraju i surowcow na potęgę. IRAK, Syria(na szczescie ruskie przeszkodziły), syria, teraz im sie marzy Iran(ale, to niemozliwe bo za Iranem sa Chiny i Rosja). No i Polska, sprzedaja nam samoloty, bez obrony powietrznej(to nonsens, nie mowiac o braku offsetu). Tarcza to smiech, bo kluczyki do rakiet maja amerykanie. Mam nadzieje, ze zmieni sie rzad, ale nie po-pis i powiemy im by, by
usa-entuzjasta:) (2019.06.20)
Właśnie W PUNKT!!! WOT Macierewiczowska drużyna słabo wyedukowanych eunuchów i zmanierowanych lasek w tipsach, którym alimentów nie styka. No w sumie parę stówek za bieganie po lesie się przyda. Resztę dorobi się za barem.... Pytanie tylko, z której jego strony?
PabloAlf (2019.06.20)
No właśnie wojsko a nie wot
(2019.06.20)
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ BRAWO.
(2019.06.20)

info

0  
  0
Zenek zmienił nick ?
góralniskopienny (2019.06.20)

info

0  
  0
To nie czytaj Amerykanie to nasi sojusznicy. No i całe szczęście robią przeciwwagę dla Rosji. Co do samolotów bez obrony powietrznej się zgadzam, dlatego trzeba kupić i 1 i 2 a później przeznaczyć środki na opracowanie własnego systemu antyrakietowego. Tak kluczyki mają Amerykanie, ale skoro nie oni to skąd weźmiesz rakiety do obrony przed Rosja z Francji, Niemiec? Oni też mają kody do swoich rakiet i tym bardziej nie pozwolili by ich użyć. Trzeba kupować dopóki sami nie będziemy produkować swoich.
Zen (2019.06.20)