Wybrany wątek opinii

Jeśli lokalni terytorialsi wzięli udział w jednych z największych ćwiczeniach NATO, można tylko przyklasnąć. Każdy udział zaangażowanego młodego człowieka w projekcie WOT jest dla kraju i państwa wartością dodaną. Tyle w temacie i nie zmienią tego bezpłodne komentarze lokalnych internetowych eunuchów. Brawo i tyle w temacie.
Olo1 (2019.06.19)
@Olo1 - Ktoś musi sracze opróżniać i papier podawać. .. masz racje brawo.
...... (2019.06.19)
@...... - ,, Ktoś musi sracze opróżniać i papier podawać. '' No dokładnie a ktoś na portelu musi być przysłowiowym eunuchem. Każdemu co kto lubi.
(2019.06.19)
Dokładnie. Zdobędą doświadczenie i wiedzę i będą formacją pomocniczą.
Zen (2019.06.19)
Właśnie W PUNKT!!! WOT Macierewiczowska drużyna słabo wyedukowanych eunuchów i zmanierowanych lasek w tipsach, którym alimentów nie styka. No w sumie parę stówek za bieganie po lesie się przyda. Resztę dorobi się za barem.... Pytanie tylko, z której jego strony?
PabloAlf (2019.06.20)
@PabloAlf - Byłeś, widziałeś? Jestem w WOT i poznałem tam dużo ludzi, wykształconych i nie eunuchów, nie było tam "lasek z tipsami", tylko kobiety, które zakładały na siebie cały szwej (kamizelka, hełm, GROT, plecak) i szły w upale, miały większe jaja niż nie jeden facet. Oczywiście, terytorialsom daleko do wojska zawodowego, ale inne są też założenia i działania WOT. Terytorialsi mają działać po ewentualnym przejściu frontu, działać jak partyzantka, a nie odpierać główny atak przeciwnika. Śmiejecie się i drwicie z tych 560 zł, a sami pewnie pierwsi w kolejce po 500+ i inne zapomogi. Ja na swojej "szesnastce" dostałem tak po d*pie, że z radością wracałem do domu, ale już nie mogę się doczekać rotacji :)
Terytorials (2019.06.21)
Powrót do komentarzy