57
19.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zen - Zen ale kogo obchodzą te twoje jęki. .. zostaw je dla potomnych albo ich do piaskownicy.
123. (2019.06.19)
@Zen - W takim razie mianuję cie od razu gienierałem z uposażeniem 525zł a 25 to dodatek za twoj wysiłek.
...... (2019.06.19)
A kogo obchodzą twoje wywody? Po to są komentarze, żeby je pisać, jak Cię nie obchodzą, to nie czytaj. Sam z resztą tutaj piszesz. Jest wolność i każdy może wyrażać swoje poglądy i opnie i wchodzić w polemiki z innymi i na ich podstawie wyciągać jakieś konkluzje lapidarnie mówiąc.
Zen (2019.06.19)
@Zen - Nikogo nie obchodzi twój wysiłek na swiezym powietrzu tępy mlocie.
.,.,. (2019.06.19)
Panie i Panowie WOT-y to nie jest regularne wojsko. pieniądze które zostały w nich wrzucone są potężne i normalne wojsko może sobie tylko o takich pieniądzach pomarzyć. WOT to wymysł obecnego Rządu i będą tera na pierwszym planie bo rządzący nie mogą się teraz przyznać że to bubel. Spytajcie każdego kto służy w wojsku do czego się ta formacja nadaje. Śmiech na sali. .. ..
wmwm (2019.06.19)
Widzę, że kultura i savoi vivre u Ciebie na najwyższym poziomie nawet poslugujesz się personifikacjami. :D
Zen (2019.06.19)
Wow jestem zaszczycony :D a mógłbyś dać 530? :D
Zen (2019.06.19)
@wmwm - Święte słowa, kolega mądrze prawi. Tylko oszołomy jakoś tego nie mogą zrozumieć bo żyją w paranoi wytworzonej przez antka i jego śnie o walce ze specnazem.
rezerwa (2019.06.19)
Wydać im koniecznie tzw. Nieśmiertelniki, aby było wiadomo do kogo np. należy urwana głowa lub inny członek organizmu. .. Oni pójdą pierwsi na linię działań, i zgodnie z historią wojen i zginą pierwsi, a ci co ich wysłali na śmierć będą siedzieć w bunkrach p/atomowych, wraz z największym Wodzem naszych czasów Jarosławem, jak jeden facet w bunkrze Berlinie. .. .i to będzie koniec !!!
(2019.06.19)

info

3  
  5
Armia schodzi na psy tylko szkoda ze za moje pieniądze.
Misia30 (2019.06.19)

info

2  
  3