UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie czytaj Amerykanie to nasi sojusznicy. No i całe szczęście robią przeciwwagę dla Rosji. Co do samolotów bez obrony powietrznej się zgadzam, dlatego trzeba kupić i 1 i 2 a później przeznaczyć środki na opracowanie własnego systemu antyrakietowego. Tak kluczyki mają Amerykanie, ale skoro nie oni to skąd weźmiesz rakiety do obrony przed Rosja z Francji, Niemiec? Oni też mają kody do swoich rakiet i tym bardziej nie pozwolili by ich użyć. Trzeba kupować dopóki sami nie będziemy produkować swoich.
Zen