UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do Zen: Jestes tak pro-amerykanski, ze nie moge tego czytac. Lata zachwytu nad us-raelskim panstem rzadzonym przez Rotchildów się skonczyl. Ludzie widza, ze kazda wojna us-raela w "obronie demokracji" to grabiez kraju i surowcow na potęgę. IRAK, Syria(na szczescie ruskie przeszkodziły), syria, teraz im sie marzy Iran(ale, to niemozliwe bo za Iranem sa Chiny i Rosja). No i Polska, sprzedaja nam samoloty, bez obrony powietrznej(to nonsens, nie mowiac o braku offsetu). Tarcza to smiech, bo kluczyki do rakiet maja amerykanie. Mam nadzieje, ze zmieni sie rzad, ale nie po-pis i powiemy im by, by
usa-entuzjasta:)