A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Olo1 - Ktoś musi sracze opróżniać i papier podawać. .. masz racje brawo.
Niewiele pomogło bo Volkssturm był wyposażony głównie w eksponaty muzealne nawet z XIX wieku i sprzed I wojny, broń zdobyczną z innych krajów, prototypy, broni było mało i w Volkssturmie byli ludzie w podeszłym wieku lub dzieci. Jednak w miejscach, gdzie byli dobrze wyposażeni np panzerfausty, zadawali duże straty Rosjanom. A u nas WOT ma dobrą broń i ekwipunek, więc nie wiem co do czego porównujesz. A dzisiaj właśnie takie jednostki znające teren i okoliczne uwarunkowania mają zalety. Wystarczy spojrzeć na dużo gorzej wyszkolonych i wyposażonych Czeczenów, którzy zadali Rosji ogromne straty.
@...... - ,, Ktoś musi sracze opróżniać i papier podawać. ''
No dokładnie a ktoś na portelu musi być przysłowiowym eunuchem. Każdemu co kto lubi.
Ja się tam nie dostałem, bo nie składałem tam dokumentów, ale pamiętam jak była powódź to właśnie wojsko pomagało uszczelniać wały, innych mądralińskich tam nie było. Tylko wojsko i mieszkańcy. A Ty możesz sobie pisać co Ci się podoba. Takie jednostki są wszędzie na świecie i się sprawdzają jak Gwardia Narodowa w USA.
Dokładnie. Zdobędą doświadczenie i wiedzę i będą formacją pomocniczą.
Zen żyłka ci pęknie z wysiłku umysłowego buhahaha
Duże dzieciaki
Spokojnie jestem do niego przyzwyczajony, dużo czytam i dużo się uczyłem, także moje żyłki są odporne na pękanie. :) A dodatkowo mam dużo ruchu na świeżym powietrzu, a jak wiadomo wysiłek umysłowy idzie w parze z fizycznym i wtedy zdrowie lepsze. :)
Zdjęcie nr 6,jaki model kolimatora jest zainstalowany na Grocie ? Ktoś wie ?
@Zen - ale kogo to obchodzi te swoje wywody zostaw dla potomnych