Wybrany wątek opinii
Zen ciągle te same głupoty piszesz ale gratuluje ci ze dostałeś się do tej zaszczytnej weekendowej służby ale na tym koniec. A jak chcesz sprawdzić ich wartość bojową. .. to wystarczy że na pół roku zabierzesz 500zł. A ptaszki cwierkają że góra już stoi przed dylematem czy ważniejsze 500 na pierwsze dziecko czy pakowanie kasy w wot. Ale za twój trud, pot i łzy wylane przed ekranem komputera zgłoszę cię do odznaczenia i awansu na ogniomistrza.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
Ja się tam nie dostałem, bo nie składałem tam dokumentów, ale pamiętam jak była powódź to właśnie wojsko pomagało uszczelniać wały, innych mądralińskich tam nie było. Tylko wojsko i mieszkańcy. A Ty możesz sobie pisać co Ci się podoba. Takie jednostki są wszędzie na świecie i się sprawdzają jak Gwardia Narodowa w USA.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3