UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niewiele pomogło bo Volkssturm był wyposażony głównie w eksponaty muzealne nawet z XIX wieku i sprzed I wojny, broń zdobyczną z innych krajów, prototypy, broni było mało i w Volkssturmie byli ludzie w podeszłym wieku lub dzieci. Jednak w miejscach, gdzie byli dobrze wyposażeni np panzerfausty, zadawali duże straty Rosjanom. A u nas WOT ma dobrą broń i ekwipunek, więc nie wiem co do czego porównujesz. A dzisiaj właśnie takie jednostki znające teren i okoliczne uwarunkowania mają zalety. Wystarczy spojrzeć na dużo gorzej wyszkolonych i wyposażonych Czeczenów, którzy zadali Rosji ogromne straty.

Zen

Anuluj