UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja się tam nie dostałem, bo nie składałem tam dokumentów, ale pamiętam jak była powódź to właśnie wojsko pomagało uszczelniać wały, innych mądralińskich tam nie było. Tylko wojsko i mieszkańcy. A Ty możesz sobie pisać co Ci się podoba. Takie jednostki są wszędzie na świecie i się sprawdzają jak Gwardia Narodowa w USA.

Zen