A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
twoja kasa to na deski do psiej budy by nie starczyła.
"Ewolucja", "Boga nie ma", "Nie potrzebuję religii i prawa, bo mam swój rozum", "Wierzący to zacofane ciemniaki", "Komunizm to najlepszy ustrój", "Komunizm to miłość i równość", "Albo nauka, albo Bóg" - znam te bajki ateistów. Wszystkie są kiepskie.
Wolę to, niż rządy ateistów. Bolszewiki pokazały, czym jest ateizm. Ilu to ludzi wymordowiliście w bestialski sposób przez ostatnie 100 lat w imię miłości i równości, przypomnij mi, ponad 100 mln?
A moją zabrał Izrael.
Ale indoktrynacja przez zboczeńców na paradach "równości" ci nie przeszkadza. Niedługo pewnie o tobie usłyszymy, jak idziesz do więzienia za "edukację seksualną" jakiegoś dziecka.
Czytam te komentarze i zaczynam się czuć prześladowany przez ateistów. Tylko czekać, aż będą się pchali do mojego domu, żeby wymordować moją rodzinę w imię postępu i miłości.
Chłopie prosty jak budowa cepa. Przestań oglądać antypolską telewizję TVN bo już Ci mózg nieźle sprali.
Mentalność wiejska i ci bogobojni to skąd tyle złego skoro tyle świętego narodu! Takie to wlasnie polskie zaklamanie i pajacowanie
Chomeini to miał taki rozum, że nawet swojego lekarza kazał załatwić po powrocie z Francji.
Zawsze zadziwia mnie ta łatwość, z jaką ludzie wierzący w rodzące dziewice i gadające węże, innych nazywają głupcami. ..