UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytam te komentarze i zaczynam się czuć prześladowany przez ateistów. Tylko czekać, aż będą się pchali do mojego domu, żeby wymordować moją rodzinę w imię postępu i miłości.


Anuluj